Naprawa iPhone 7 / iPhone 7 Plus

iPhone 7 7 plus

iPhone 7 / iPhone 7 Plus to model telefonu Apple, który do tej pory cieszy się wielkim zainteresowaniem, choć jego premiera miała miejsce ponad 5 lat temu. Wcale nas to nie dziwi, gdyż niczego mu tak naprawdę nie brakuje – klasyczny design, solidna konstrukcja, wsparcie techniczne od Apple (dzięki czemu można go aktualizować do najnowszych wersji iOS), i co najważniejsze – atrakcyjna cena. Można więc powiedzieć, że jest to telefon wręcz idealny dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z Apple, ale również dla tych, którzy cenią sobie relację jakość-cena.

Niestety jak to w życiu, nie wszystko jest idealne i nawet takie urządzenie jak iPhone 7 / iPhone 7 Plus nie jest wolne od wad. Charakterystyczna dla tego telefonu bowiem, jest usterka związana z układem audio (tzw. Audio IC), która dotyka dużą część tych urządzeń. 

Usterka Audio IC w iPhone 7 / iPhone 7 Plus

Jak dochodzi do usterki?

iPhone 7 / iPhone 7 Plus posiada wadę konstrukcyjną, która objawia się podatnością na zgięcia w miejscu, w którym znajduje się układ Audio IC. W wyniku wygięcia obudowy, mocnego upadku, lub serii mniejszych, ścieżki prowadzące do układu audio ulegają najzwyczajniej uszkodzeniu i połączenie zostaje przerwane. 

Jakie są objawy uszkodzenia? 

Problemy z mikrofonem (rozmówca nie słyszy nas) 

Problemy z głośnikiem (my nie słyszymy rozmówcy)

Niedziałający tryb głośnomówiący

Niedziałający dyktafon

Zauważyłeś, któreś z tych objawów u swojego iPhone 7 / iPhone 7 Plus ? Bez obaw!

W iHelp - Serwis Apple Kraków mamy skuteczne rozwiązanie tego problemu.

Dzięki wiedzy i umiejętnościom naszych serwisantów jesteśmy w stanie naprawić uszkodzone ścieżki pod układem i tym samym przywrócić Twoje urządzenie do pełnej sprawności! Choć operacja nie jest prosta – gdyż przewód używany do odbudowy ścieżek jest cieńszy od ludzkiego włosa, to jest to coś, co lubimy najbardziej! 

Cena:

iPhone 7 – 250 zł

iPhone 7 Plus – 250zł

Cena:

iPhone 7 – 169zł

iPhone 7 Plus – 199zł

Cena:

iPhone 7 – 299zł (ekran) /
349zł
(ekran + LCD)

iPhone 7 Plus – 299zł (ekran) /
399zł (ekran + LCD)

Chcesz poznać cenę za inne usterki w iPhone 7 / iPhone 7 Plus? Sprawdź nasz cennik, skontaktuj się z nami bądź wypełnij formularz i uzyskaj wycenę.

16997954_1369652136435401_4848022368101167977_n