Naprawa MacBook Air

MacBook Air

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu Apple, który zajmie się naprawą twojego MacBook Air, dobrze trafiłeś.  W iHelp – Serwis Macbook Kraków rozprawimy się z każdym problemem, który dotknie Twoje urządzenie spod znaku jabłka. Wymiana baterii, wymiana matrycy, wymiana klawiatury czy wymiana dysku w MacBook to dla nas pestka 🍏. Naszym konikiem jest jednak naprawa płyt głównych MacBook, więc jeśli Twój komputer uległ zalaniu lub/i nie włącza się, to znak, że powinieneś odwiedzić nasz serwis Apple!  

Jak wygląda naprawa sprzętu w iHelp - Serwis Macbook Kraków?

  1. Ty przychodzisz do nas ze swoim sprzętem Apple / wysyłasz do nas sprzęt Apple – my udzielamy Ci wstępnej darmowej konsultacji i przedstawiamy szacowany koszt  i czas naprawy.
  2. Po zaakceptowaniu przez Ciebie kosztów przystępujemy do działania!
  3. Jeśli będziemy mieć nowe informacje dotyczące usterki Twojego urządzenia skontaktujemy się z Tobą.
  4. Gdy Twój sprzęt będzie gotowy do odbioru, otrzymasz od nas wiadomość SMS lub e-mail o możliwości odbioru. W przypadku naprawy wysyłkowej na tym etapie zostanie wysłana do Ciebie faktura, po której opłaceniu wyślemy sprzęt pod wskazany adres.

✔ Nasi serwisanci posiadają 8-letnie doświadczenie w naprawie sprzętu Apple 

✔ Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, dzięki czemu przeprowadzamy również skomplikowane naprawy gwarantując Ci wysoką skuteczność przy zachowaniu najwyższych standardów,

✔ Posiadamy konkurencyjne ceny 

✔ Udzielamy gwarancji na każdą usługę

✔ Możesz dostarczyć do nas urządzenie osobiście lub wysyłkowo

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!