Naprawa iPad 2/3/4

Zbita szybka Twojego iPada utrudnia Ci sprawne użytkowanie? Zepsuty dotyk powoduje, że otwierają się przypadkowe aplikacje? Bez obaw! W naszym serwisie Apple w Krakowie, naprawiamy takie usterki w krótkim czasie i przy użyciu najwyższej jakości części. Jeśli więc Twój iPad wymaga wymiany wyświetlacza, wymiany szkła lub wymiany baterii – dobrze trafiłeś. 

Usługi oferowane przez iHelp Serwis Apple w ramach naprawy iPad 2/3/4: 

✔︎ Wymiana szkła

✔︎ Wymiana wyświetlacza 

✔︎ Wymiana baterii 

✔︎ Wymiana portu ładowania 

✔︎ Czyszczenie  

Jeśli miewasz jednak jakiś inny problem ze swoim iPadem, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego i opisanie usterki. Postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Ile trwa wymiana szkła w iPad?

Wymiana szkła w iPad zwykle odbywa się w ciągu 1-3 dni roboczych. Zalecamy kontakt telefoniczny i umówienie się na konkretny termin wymiany, tak aby usługa mogła zostać wykonana w jak najkrótszym czasie jest to możliwe. 

Ile trwa wymiana baterii w iPad?

Wymiana baterii w iPad trwa zwykle około 1-3 dni roboczych. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia konkretnego terminu wykonania usługi, tak aby mogła ona odbyć się w jak najkrótszym czasie. 

Czy oddając urządzenie do serwisu, musi być ono wyzerowane?

Dostarczane urządzenie przechodzi przez kontrolę diagnostyczną zarówno przed jak i po naprawie. W tym celu konieczne będzie podanie kodu blokady urządzenia lub przywrócenie go do ustawień fabrycznych (wyzerowanie). Wybór pozostawiamy klientowi. 

Czy wykonana usługa jest objęta gwarancją?

Tak, każda wykonana usługa w naszym serwisie objęta jest gwarancją.

Masz jakieś pytania? Napisz do nas!