Naprawa iPad Pro

Potrzebujesz wymiany ekranu lub wymiany baterii? W iHelp Serwis Apple Kraków dokonujemy tej usługi nie tylko w iPhone ale również w urządzeniach iPad. Możesz skorzystać z usługi naprawy zarówno stacjonarnie lub wysyłkowo, a czas naprawy w przypadku niektórych usług zaczyna się już od 1h. 

W iHelp do przeprowadzenia tego typu napraw używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości części, tak aby twój iPad posłużył Ci jeszcze na długie lata. Naszym celem jest kompleksowa naprawa urządzeń tj. iPhone, iMac, MacBook i iPad, tak aby pracowały jak nowe i dawały maksimum satysfakcji z użytkowania. Zupełnie jakbyś dopiero odpakował je z pudełka. 

Naprawa iPad w Krakowie

W iHelp wykonujemy usługi tj. czyszczenie, wymiana wyświetlacza, wymiana szybki, wymiana baterii, naprawa złącza ładowania. 

Jeśli interesuje Cię wymiana baterii, wymiana wyświetlacza, wymiana szybki, naprawa złącza ładowania powinieneś odwiedzić nasz serwis mieszczący się w sercu Starego Podgórza w Krakowie. 

Za co klienci cenią Serwis Apple - iHelp w Krakowie?

✔︎ Wieloletnie doświadczenie w serwisie urządzeń Apple

✔︎ Profesjonalne podejście do klienta 

✔︎ Samowystarczalność – wszystkie naprawy przeprowadzamy na miejscu 

✔︎ Atrakcyjne ceny za naprawę

✔︎ Gwarancja na każdą usługę 

✔︎ Umiejętność radzenia sobie z trudnymi przpadkami

Może Cię zainteresować: 

➡️ cennik naprawy iPad ⬅️

➡️ cennik naprawy iPhone ⬅️

➡️ cennik naprawy iMac ⬅️

➡️ cennik naprawy MacBook ⬅️ 

Naprawa iPad w Krakowie - tylko w iHelp!

Interesuje Cię naprawa innego urządzenia? Sprawdź również zakres naprawy innych sprzętów Apple, które oferowane są przez nasz Serwis Apple w Krakowie: 

Kacper Szpyrka
Kacper Szpyrka
28 Kwiecień 2024
Profesjonalnie, szybko, z pełną kulturką. Polecam.
Ryan Mc
Ryan Mc
26 Kwiecień 2024
The service was so great! I brought a 12-year-old Macbook Pro which had had coffee spilt on it and he immediately opened it up and began diagnosing it. He told me everything up front including the estimated cost and he took the time to do a few more things to get this old thing humming pretty again. I'm writing from her right now and so grateful!
Oleksii Sydorenko
Oleksii Sydorenko
25 Kwiecień 2024
Nie skorzystałem z tego serwisu (jak i innych), bo cena naprawy była droga, ale od razu o tym było powiedziane. Tak ze szacunek, i bardzo miły pan na telefone.
Agnieszka Poliszuk
Agnieszka Poliszuk
19 Kwiecień 2024
Zdecydowanie polecam. 😄 Po opisaniu przeze mnie problemu bardzo sympatyczny Pan popatrzył na telefon, od razu powiedział z czego on wynika, od ręki naprawił i w ciągu 15 minut miałam znowu w pełni sprawny telefon. 👌🏻
Марина Шевченко
Марина Шевченко
17 Kwiecień 2024
This service is amazing 🤩 everything is so fast and a repair master is such a wonderful person. He Replaced a broken glass on my iPhone by a new one at his nonworking hours. Because I came late just one minute before he was supposed to close the store. Highly recommended, I’m so happy that I found this service ❤️
Maciek Frydrych
Maciek Frydrych
14 Kwiecień 2024
Bardzo uprzejma obsługa oraz szybka naprawa sprzętu. Naprawdę polecam
Виталий_ Линник
Виталий_ Линник
4 Kwiecień 2024
Замена экрана МасBook Air. Сделано качественно, быстро и цена была самая приятная в Кракове. Пишу через месяц после ремонта, все работает супер. Парень молодец. Рекомендую
Mateusz Bryła
Mateusz Bryła
26 Marzec 2024
Zdecydowanie warci polecenia! Sprawna naprawa komputera po mechanicznym uszkodzeniu matrycy. Dziękuję!
Joanna Mioduszewska
Joanna Mioduszewska
13 Marzec 2024
Bardzo fajna i profesjonalna obsługa. Sprawie i szybko wykonana usługa. Polecam