Naprawa iPad Pro

Potrzebujesz wymiany ekranu lub wymiany baterii? W iHelp Serwis Apple Kraków dokonujemy tej usługi nie tylko w iPhone ale również w urządzeniach iPad. Możesz skorzystać z usługi naprawy zarówno stacjonarnie lub wysyłkowo, a czas naprawy w przypadku niektórych usług zaczyna się już od 1h. 

W iHelp do przeprowadzenia tego typu napraw używamy tylko i wyłącznie wysokiej jakości części, tak aby twój iPad posłużył Ci jeszcze na długie lata. Naszym celem jest kompleksowa naprawa urządzeń tj. iPhone, iMac, MacBook i iPad, tak aby pracowały jak nowe i dawały maksimum satysfakcji z użytkowania. Zupełnie jakbyś dopiero odpakował je z pudełka 🙂 

Naprawa iPad w Krakowie

W iHelp wykonujemy usługi tj. czyszczenie, wymiana wyświetlacza, wymiana szybki, wymiana baterii, naprawa złącza ładowania. 

Jeśli interesuje Cię wymiana baterii, wymiana wyświetlacza, wymiana szybki, naprawa złącza ładowania powinieneś odwiedzić nasz serwis mieszczący się w sercu Starego Podgórza w Krakowie. 

Za co klienci cenią Serwis Apple - iHelp w Krakowie?

✔︎ Wieloletnie doświadczenie w serwisie urządzeń Apple

✔︎ Profesjonalne podejście do klienta 

✔︎ Samowystarczalność – wszystkie naprawy przeprowadzamy na miejscu 

✔︎ Atrakcyjne ceny za naprawę

✔︎ Gwarancja na każdą usługę 

✔︎ Umiejętność radzenia sobie z trudnymi przpadkami

Może Cię zainteresować: 

➡️ cennik naprawy iPad ⬅️

➡️ cennik naprawy iPhone ⬅️

➡️ cennik naprawy iMac ⬅️

➡️ cennik naprawy MacBook ⬅️ 

Naprawa iPad w Krakowie - tylko w iHelp!

Interesuje Cię naprawa innego urządzenia? Sprawdź również zakres naprawy innych sprzętów Apple, które oferowane są przez nasz Serwis Apple w Krakowie: