Naprawa iPad mini 1/2/3/4

Mieszkasz w okolicach Krakowa i potrzebujesz tchnąć w swojego iPada mini drugie życie? Zapraszamy do iHelp Serwis Apple mieszczącego się w sercu Starego Podgórza. Oferujemy kompleksową naprawę sprzętu Apple, w tym również iPadów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach, a swoją pracę wykonujemy na wysokiej klasy sprzęcie, dzięki czemu gwarantujemy wysoką skuteczność naprawy.

Jesteś z poza Krakowa i szukasz profesjonalnego serwisu na terenie Polski, który zajmie się naprawą Twojego iPada mini? Dobrze trafiłeś! iHelp Serwis Apple oferuje również naprawę wysyłkową. Mówiąc w skrócie – wysyłasz do nas swój sprzęt Apple, my naprawiamy i odsyłamy go z powrotem do Ciebie. Dokładną instrukcję postępowania znajdziesz tutaj

Naprawa wysyłkowa - instrukcja

W przypadku ewentualnych niejasności zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem w Krakowie.

W iHelp, w przypadku naprawy iPada, podejmujemy się napraw tj. wymiana wyświetlacza, wymiana ekranu, wymiana baterii, czyszczenie głośnika i złącza Lightning, wymiana złącza ładowania. 

Jeśli jednak masz inny problem ze swoim urządzeniem Apple skontaktuj się z nami, postaramy się znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie. 

Zdecyduj się na wymianę wyświetlacza lub wymianę baterii w iPad w naszym serwisie w Krakowie – iHelp. Zwiększ komfort użytkowania swojego urządzenia Apple.

Większość napraw tj. wymiana wyświetlacza czy wymiana baterii w iPad mini zwykle odbywa się u nas w ciągu 3 dni roboczych, jednak zalecamy wcześniejsze umówienie się na konkretny termin, aby mieć pewność, że nie będziesz musiał/a rozstawać się na zbyt długo ze swoim urządzeniem. 

Masz jakieś pytania dotyczące naprawy iPad / iPhone / MacBook / iMac? Napisz do nas!