MacBook Pro Retina

Jeśli Twój MacBook głośno pracuje, wytrzymuje coraz krócej bez ładowarki lub miał kontakt z cieczą, to znak, że powinieneś oddać go w ręce  iHelp – Serwis MacBook Kraków. 

Nasz serwis w Krakowie oferuje kompleksową naprawę urządzeń Apple, w tym MacBooków. Wśród naszych usług znajduje się: 

 • Wymiana baterii MacBook
 • Wymiana klawiatury MacBook
 • Wymiana gładzika MacBook
 • Wymiana dysku MacBook
 • Naprawa płyty głównej MacBook
 • Naprawa po zalaniu MacBook
 • Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia
 • Usuwanie uszkodzonej powłoki antyrefleksyjnej  

Jeśli jesteś zainteresowany naprawą swojego urządzenia Apple w naszym serwisie w Krakowie, skontaktuj się z nami, przyjdź osobiście lub zleć naprawę online wypełniając formularz.

Większość modeli MacBook, wyprodukowanych w latach 2012-2015, zarówno 13” i 15” ma problem ze ścierającą się powłoka antyrefleksyjna. Do jej zdarcia najczęściej dochodzi na skutek nacisku klawiszy na matrycę lub dotyku naszych dłoni. Charakterystyczne, powiększające się ślady na ekranie nie tyle co wyglądają nieestetycznie, co utrudniają widoczność wyświetlanych obrazów, wpływając tym samym na zmniejszony komfort użytkowania komputera MacBook. 

Do niedawna jedyną metodą pozbycia się tego problemu była kosztowna wymiana całego skrzydła matrycy. Na szczęście iHelp – Serwis MacBook Kraków przychodzi z rozwiązaniem szybszym, przystępniejszym cenowo i przede wszystkim skutecznym.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na opracowanie sprawdzonego sposobu na sprawne pozbycie się zdzierającej powłoki, dzięki czemu komputer odzyskuje utracony blask i funkcjonalność. Ten kilkuetapowy proces jest przeprowadzany z użyciem specjalnych metod i narzędzi, które w porównaniu do tych amatorskich (tj. płyn do płukania ust, papier ścierny) są w pełni bezpieczne dla matrycy i nie powodują jej uszkodzeń. 

MacBook Pro Retina - uszkodzona powłoka antyrefleksyjna

MacBook Pro Retina usuwanie powłoki antyrefleksyjnej

Naprawiamy modele MacBooków: 

 • MacBook Air (A1369, A1465, A1466)
 • MacBook Pro (A1278, A1286)
 • MacBook Pro Retina (A1425, A1502, A1398)
 • MacBook Pro (A1706, A1707, A1708, A1989, A1990, A2159)
 • MacBook Air (A1932)

  Jednak jeśli Twój model nie znajduje się na powyższej liście, prosimy o kontakt. 
Kacper Szpyrka
Kacper Szpyrka
28 Kwiecień 2024
Profesjonalnie, szybko, z pełną kulturką. Polecam.
Ryan Mc
Ryan Mc
26 Kwiecień 2024
The service was so great! I brought a 12-year-old Macbook Pro which had had coffee spilt on it and he immediately opened it up and began diagnosing it. He told me everything up front including the estimated cost and he took the time to do a few more things to get this old thing humming pretty again. I'm writing from her right now and so grateful!
Oleksii Sydorenko
Oleksii Sydorenko
25 Kwiecień 2024
Nie skorzystałem z tego serwisu (jak i innych), bo cena naprawy była droga, ale od razu o tym było powiedziane. Tak ze szacunek, i bardzo miły pan na telefone.
Agnieszka Poliszuk
Agnieszka Poliszuk
19 Kwiecień 2024
Zdecydowanie polecam. 😄 Po opisaniu przeze mnie problemu bardzo sympatyczny Pan popatrzył na telefon, od razu powiedział z czego on wynika, od ręki naprawił i w ciągu 15 minut miałam znowu w pełni sprawny telefon. 👌🏻
Марина Шевченко
Марина Шевченко
17 Kwiecień 2024
This service is amazing 🤩 everything is so fast and a repair master is such a wonderful person. He Replaced a broken glass on my iPhone by a new one at his nonworking hours. Because I came late just one minute before he was supposed to close the store. Highly recommended, I’m so happy that I found this service ❤️
Maciek Frydrych
Maciek Frydrych
14 Kwiecień 2024
Bardzo uprzejma obsługa oraz szybka naprawa sprzętu. Naprawdę polecam
Виталий_ Линник
Виталий_ Линник
4 Kwiecień 2024
Замена экрана МасBook Air. Сделано качественно, быстро и цена была самая приятная в Кракове. Пишу через месяц после ремонта, все работает супер. Парень молодец. Рекомендую
Mateusz Bryła
Mateusz Bryła
26 Marzec 2024
Zdecydowanie warci polecenia! Sprawna naprawa komputera po mechanicznym uszkodzeniu matrycy. Dziękuję!
Joanna Mioduszewska
Joanna Mioduszewska
13 Marzec 2024
Bardzo fajna i profesjonalna obsługa. Sprawie i szybko wykonana usługa. Polecam