Naprawa iPhone X

wymiana wyświetlacza wymiana baterii iPhone X

Twojemu iPhone X szwankuje dotyk? Telefon uderza płasko o ziemie tworząc mozaikę na ekranie? Bateria rozładowuje mu się w najmniej oczekiwanym momencie? A może podczas lunchu zalicza kofeinową kąpiel i nie chce się włączyć?

Znamy te przypadki bardzo dobrze oraz emocje jakie im towarzyszą… Mało tego!  Znamy również skuteczne sposoby na pozbycie się tych problemów w krótkim czasie i przy stosunkowo niewielkich kosztach. Zainteresowany/a? 

W iHelp – Serwis Apple świadczymy profesjonalną i kompleksową naprawę iPhone i innych urządzeń Apple (MacBook, iMac, iPad) na terenie Krakowa. Z naszych usług możesz skorzystać zarówno na miejscu jak i wysyłkowo a czas naprawy w niektórych przypadkach zaczyna się już od 1h! 

Dzięki temu, że korzystamy wyłącznie z oryginalnych komponentów możemy zagwarantować Ci, że po wizycie w naszym serwisie, Twój sprzęt posłuży Ci jeszcze na wiele lat przy zachowaniu pełnej sprawności. 

Jak dokonać naprawy w iHelp Serwis Apple Kraków?

1. Sprawdź nasz cennik, skontaktuj się z nami lub uzyskaj wycenę naprawy poprzez wypełnienie formularza aby zapoznać się z przewidywanymi kosztami naprawy. Możesz również pominąć ten etap i przystąpić od razu do punktu 2. 

Cennik

Kontakt

Zleć wycenę

2. Dostarcz urządzenie bezpośrednio do naszego serwisu a my udzielimy Ci darmowej wstępnej konsultacji, w której sprawdzimy Twoje urządzenie i poinformujemy Cię o przewidywanym powodzie usterki i kosztach naprawy. Jeśli Twój sprzęt wymaga mniej skomplikowanej usługi (tj. wymiana baterii, wymiana wyświetlacza, czyszczenie głośnika) w miarę możliwości zostanie ona wykonana na miejscu. W tym wypadku zalecamy jednak wcześniejsze umówienie terminu.

 lub 

3. Skorzystaj z wysyłkowej opcji naprawy wypełniając formularz. Instrukcję znajdziesz tu. 

4. Jeżeli będziemy mieć pytania bądź aktualizację podczas procesu naprawy, skontaktujemy się z Tobą. Jeżeli nie, otrzymasz od nas wiadomość z informacją o pomyślnej naprawie i możliwości odbioru.  

5. Odbierz sprzęt i ciesz się jego pełną sprawnością! 

🛠📱

Poznaj opinie klientów na temat

– iHelp Serwis Apple –