Naprawa iPhone X

Twojemu iPhone X szwankuje dotyk? Telefon uderza płasko o ziemie tworząc mozaikę na ekranie? Bateria rozładowuje mu się w najmniej oczekiwanym momencie? A może podczas lunchu zalicza kofeinową kąpiel i nie chce się włączyć?

Znamy te przypadki bardzo dobrze oraz emocje jakie im towarzyszą… Mało tego!  Znamy również skuteczne sposoby na pozbycie się tych problemów w krótkim czasie i przy stosunkowo niewielkich kosztach. Zainteresowany/a? 

W iHelp – Serwis Apple świadczymy profesjonalną i kompleksową naprawę iPhone i innych urządzeń Apple (MacBook, iMac, iPad) na terenie Krakowa. Z naszych usług możesz skorzystać zarówno na miejscu jak i wysyłkowo a czas naprawy w niektórych przypadkach zaczyna się już od 1h! 

Możemy zagwarantować Ci, że po wizycie w naszym serwisie, Twój sprzęt posłuży Ci jeszcze na wiele lat przy zachowaniu pełnej sprawności. 

Jak dokonać naprawy w iHelp Serwis Apple Kraków?

1. Sprawdź nasz cennik, skontaktuj się z nami lub uzyskaj wycenę naprawy poprzez wypełnienie formularza aby zapoznać się z przewidywanymi kosztami naprawy. Możesz również pominąć ten etap i przystąpić od razu do punktu 2. 

2. Dostarcz urządzenie bezpośrednio do naszego serwisu a my udzielimy Ci darmowej wstępnej konsultacji, w której sprawdzimy Twoje urządzenie i poinformujemy Cię o przewidywanym powodzie usterki i kosztach naprawy. Jeśli Twój sprzęt wymaga mniej skomplikowanej usługi (tj. wymiana baterii, wymiana wyświetlacza, czyszczenie głośnika) w miarę możliwości zostanie ona wykonana na miejscu. W tym wypadku zalecamy jednak wcześniejsze umówienie terminu.

 lub 

3. Skorzystaj z wysyłkowej opcji naprawy wypełniając formularz. Instrukcję znajdziesz tu. 

4. Jeżeli będziemy mieć pytania bądź aktualizację podczas procesu naprawy, skontaktujemy się z Tobą. Jeżeli nie, otrzymasz od nas wiadomość z informacją o pomyślnej naprawie i możliwości odbioru.  

5. Odbierz sprzęt i ciesz się jego pełną sprawnością! 

🛠📱

Poznaj opinie klientów na temat

– iHelp Serwis Apple –

Wdzięcznopis Dziennik
Wdzięcznopis Dziennik
2023-09-11
Wszystko sprawnie i bez zarzuty, miła obsługa, polecam 🙂 Komputer naprawiony
Grzegorz Herczak
Grzegorz Herczak
2023-08-17
Szybka wymiana baterii i głośniczków. Od lat serwisuję tam urządzenia Apple
Mateusz Marczak
Mateusz Marczak
2023-08-16
Szybka diagnostyka i naprawa oraz dobry kontakt
Pacura Ltd
Pacura Ltd
2023-08-04
Przemiła obsługa, super kontakt, szybka naprawa - bardzo bardzo polecam 🙂
Karol Dziedzic
Karol Dziedzic
2023-08-02
Profesjonalna obsługa, szybkie rozpoznanie usterki i co najważniejsze serwis sprzętu od ręki na miejscu bez wysyłania sprzętu i konieczności oczekiwania tygodniami na naprawę 👌
Дмитрий Олегович
Дмитрий Олегович
2023-07-27
Почистили и поменяли термопасту на MacBook, работает отлично! Спасибо ребятам!
Aleksandra Ptasznik
Aleksandra Ptasznik
2023-07-17
Świetny serwis. Jak zawsze szybko, sprawnie, bezproblemowo. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!
Marcin Zabinski
Marcin Zabinski
2023-06-27
Perfect service, ultra fast! Thanks Philip 👍🙂 absolutely recommended!!
Miki W-cz
Miki W-cz
2023-06-26
Rzetelnie, fachowo i szybko Bardzo miła obsługa cierpliwie odpowiadająca nawet na najbardziej trywialne pytania polecam!
Artur G.
Artur G.
2023-06-04
Mega pomocny i kompetentny serwis! Bardzo dziękuje za szybka naprawę.