Naprawa iPhone X

Twojemu iPhone X szwankuje dotyk? Telefon uderza płasko o ziemie tworząc mozaikę na ekranie? Bateria rozładowuje mu się w najmniej oczekiwanym momencie? A może podczas lunchu zalicza kofeinową kąpiel i nie chce się włączyć?

Znamy te przypadki bardzo dobrze oraz emocje jakie im towarzyszą… Mało tego!  Znamy również skuteczne sposoby na pozbycie się tych problemów w krótkim czasie i przy stosunkowo niewielkich kosztach. Zainteresowany/a? 

W iHelp – Serwis Apple świadczymy profesjonalną i kompleksową naprawę iPhone i innych urządzeń Apple (MacBook, iMac, iPad) na terenie Krakowa. Z naszych usług możesz skorzystać zarówno na miejscu jak i wysyłkowo a czas naprawy w niektórych przypadkach zaczyna się już od 1h! 

Możemy zagwarantować Ci, że po wizycie w naszym serwisie, Twój sprzęt posłuży Ci jeszcze na wiele lat przy zachowaniu pełnej sprawności. 

Jak dokonać naprawy w iHelp Serwis Apple Kraków?

1. Sprawdź nasz cennik, skontaktuj się z nami lub uzyskaj wycenę naprawy poprzez wypełnienie formularza aby zapoznać się z przewidywanymi kosztami naprawy. Możesz również pominąć ten etap i przystąpić od razu do punktu 2. 

2. Dostarcz urządzenie bezpośrednio do naszego serwisu a my udzielimy Ci darmowej wstępnej konsultacji, w której sprawdzimy Twoje urządzenie i poinformujemy Cię o przewidywanym powodzie usterki i kosztach naprawy. Jeśli Twój sprzęt wymaga mniej skomplikowanej usługi (tj. wymiana baterii, wymiana wyświetlacza, czyszczenie głośnika) w miarę możliwości zostanie ona wykonana na miejscu. W tym wypadku zalecamy jednak wcześniejsze umówienie terminu.

 lub 

3. Skorzystaj z wysyłkowej opcji naprawy wypełniając formularz. Instrukcję znajdziesz tu. 

4. Jeżeli będziemy mieć pytania bądź aktualizację podczas procesu naprawy, skontaktujemy się z Tobą. Jeżeli nie, otrzymasz od nas wiadomość z informacją o pomyślnej naprawie i możliwości odbioru.  

5. Odbierz sprzęt i ciesz się jego pełną sprawnością! 

🛠📱

Poznaj opinie klientów na temat

– iHelp Serwis Apple –

Zorinka3
Zorinka3
2021-10-31
Polecam! Szybka naprawa, wszystko działa.
Lukas Stenmark
Lukas Stenmark
2021-10-26
Broken Macbook. Changed hard drive and thry fixed twiced the size on the storage and cleabed rhe computer. Very satisfied
Paweł Głowacz
Paweł Głowacz
2021-09-21
W pełni profesjonalne podejście ko klienta. Szybki czas naprawy. Polecam.
Ismael Amar
Ismael Amar
2021-08-26
I changed the battery here and I’m so happy with it. The guy speaks good English by the way!
Sylwia Gawlik
Sylwia Gawlik
2021-06-28
Najlepszy serwis ! Rzetelnie ,bardzo fachowo do tego Przemiła obsługa .. polecam gorąco
Charlie Gao
Charlie Gao
2021-06-15
Repaired corrosion damage and preserved data. Professional and easy to work with.
nazz
nazz
2021-06-11
Prawdziwy!☺️
Radek Olszowy
Radek Olszowy
2021-05-28
Bardzo profesjonalne podejście. iPhone 6S który nie reagował na ładowanie został naprawiony w ciągu 3,5 h. Polecam serdecznie.