O nas

Wieloletnia praca naszych techników z marką Apple pozwoliła na zgromadzenie niezbędnego doświadczenia do rzetelnej i fachowej naprawy sprzętu spod znaku nadgryzionego jabłuszka. Tak jak firma Apple, stawiająca na najwyższą jakość swoich produktów i precyzję wykonania – tak nasz zespół wykonuje każdą naprawę z myślą o satysfakcji i zadowoleniu klienta ze świadczonych przez nas usług. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie i z najwyższą starannością! Podejmujemy się napraw których inne serwisy odmawiają. Ciężkie przypadki to nasza specjalność!

Serwis apple kraków ihelp

Współpraca

Prowadzisz sklep bądź serwis komputerowy? Brak doświadczonego zespołu serwisantów w zakresie mikrolutowania? Odmienny profil działalności od serwisu Apple? Chcesz poszerzyć swoją ofertę serwisową, budować przywiązanie klienta do marki?

Chętnie podejmiemy się współpracy! Oferujemy kompleksową obsługę serwisową sprzętu Apple dla sklepów bądź serwisów. Podejmujemy się najcięższych przypadków! Wysoka skuteczność!

  • naprawy płyt głównych (wymiana układów BGA i elementów SMD)
  • naprawy po zalaniu
  • wymiana matryc, trackpadów, klawiatur, dysków twardych itp.
  • i wiele innych.

Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego korzystając z formularza bądź za pośrednictwem e-mail: kontakt@ihelp.net.pl.

Atrakcyjne warunki! Zależy nam na budowaniu trwałych relacji B2B.

iMac MacBook apple

Twoja firma korzysta z urządzeń Apple? Potrzebujesz kompleksowej usługi serwisowej dla floty urządzeń korporacyjnych? Potrzebujesz ekspertyzy dla roszczenia ubezpieczeniowego?

Chętnie podejmiemy się współpracy! Oferujemy kompleksową obsługe dla klientów koporacyjnych bądź przedsiębiorstw świadczących usługi ubezpieczeniowe.

Zapraszamy do wysłania zapytania ofertowego korzystając z formularza bądź za pośrednictwem e-mail: kontakt@ihelp.net.pl.